Summer Art Days:
-30% op originele kunstwerken.
Schilder · Geboren in 1956 - Zwitserland

Ali Lagrouni

0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

59 Kunstwerken

Amour van Ali Lagrouni, Schilderij te koop op Singulart

Amour

Acryl, Olie op Canvas
35x50in

Niet beschikbaar
Blue Note van Ali Lagrouni, Schilderij te koop op Singulart Gekozen voor jou

Blue Note

Acryl, Olie op Canvas
47x47in

Niet beschikbaar
Natasha van Ali Lagrouni, Schilderij te koop op Singulart

Natasha

Olie op Hout
33x24in

Niet beschikbaar
Forêt van Ali Lagrouni, Schilderij te koop op Singulart

Forêt

Olie op Canvas
31x47in

Niet beschikbaar
Le Jet van Ali Lagrouni, Schilderij te koop op Singulart

Le Jet

Olie op Canvas
39x31in

Niet beschikbaar
L'Ombre van Ali Lagrouni, Schilderij te koop op Singulart

L'Ombre

Olie op Canvas
39x20in

Niet beschikbaar

Ali Lagrouni

Zwitserland

Referenties

  • Internationale Aanwezigheid
  • Werken in opdracht
« De 'grote kunst' is de kunst van het leven. »
Ali Lagrouni is een ervaren kunstenaar gevestigd in Zwitserland, die zijn schilderijen begon te exposeren in de jaren 70, nationaal, in Frankrijk, het Verenigd Koninkrijk, Italië en Nederland. Hij noemt een bezoek aan het beroemde Louvre een van de belangrijkste inspiratiebronnen om kunstenaar te worden. Lagrouni's onderscheidende en levendige figuratieve en abstracte composities zijn gemaakt met oliën, acrylverf, gouache en aquarellen op verschillende dragers.
Ali Lagrouni op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Ali Lagrouni

Vindt u Ali Lagrouni leuk?

Volg hem om exclusief nieuws te ontvangen over zijn laatste werken!

Volg Ali Lagrouni op Singulart Volg Ali Lagrouni op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst