Tiempo Concreto 07
Schilder, Digitale Kunstenaar, Visueel Kunstenaar · Geboren in 1982 - Argentinië

Andres Agosin

Featured in gallery curations
0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

55 Kunstwerken

Dia 1 van Andres Agosin, Schilderij te koop op Singulart

Dia 1

Acryl, Graffiti op Papier
8x8in

US$ 1.200
Sang van Andres Agosin, Schilderij te koop op Singulart

Sang

Acryl, Graffiti op Canvas
12x12in

US$ 1.440
Aldo van Andres Agosin, Schilderij te koop op Singulart

Aldo

Acryl, Graffiti op Hout
43x35in

US$ 4.570
Lagos van Andres Agosin, Schilderij te koop op Singulart

Lagos

Acryl, Inkt op Papier
12x12in

US$ 530
Surica van Andres Agosin, Schilderij te koop op Singulart

Surica

Acryl, Spuitverf op Hout
43x35in

US$ 3.010
Varado van Andres Agosin, Schilderij te koop op Singulart

Varado

Acryl, Spuitverf op Canvas
20x28in

US$ 1.540
India van Andres Agosin, Schilderij te koop op Singulart

India

Acryl, Graffiti op Canvas
12x12in

US$ 1.480
Cacto 327 van Andres Agosin, Schilderij te koop op Singulart Gekozen voor jou

Cacto 327

Acryl, Graffiti op Canvas
20x16in

US$ 1.030
Bio 03 van Andres Agosin, Schilderij te koop op Singulart

Bio 03

Acryl, Spuitverf op Hout
24x20in

US$ 3.230
Cachalote van Andres Agosin, Schilderij te koop op Singulart

Cachalote

Acryl, Graffiti op Canvas
24x16in

US$ 1.100
Artico van Andres Agosin, Schilderij te koop op Singulart

Artico

Acryl, Graffiti op Hout
35x43in

US$ 4.670
Indico van Andres Agosin, Schilderij te koop op Singulart

Indico

Acryl, Graffiti op Hout
39x67in

US$ 4.610
Numb van Andres Agosin, Schilderij te koop op Singulart

Numb

Acryl, Graffiti op Canvas
24x20in

US$ 3.230
Cacto van Andres Agosin, Schilderij te koop op Singulart

Cacto

Acryl, Spuitverf op Hout
28x20in

US$ 3.040
Don´t van Andres Agosin, Schilderij te koop op Singulart

Don´t

Acryl, Graffiti op Hout
20x16in

US$ 1.550
Cacto 08 van Andres Agosin, Schilderij te koop op Singulart

Cacto 08

Acryl, Graffiti op Hout
16x12in

US$ 1.080

Andres Agosin

Argentinië

Referenties

  • Featured in gallery curations
  • Werken in opdracht
Agosin Andres (Monk) werd geboren in Viña del Mar, Chili en groeide op in Buenos Aires, Argentinië. Hij is grafisch ontwerper, art director en kunstenaar. Hij is de oprichter van de tijdschriften Göoo en 1:100.
Hij behoort tot een generatie kunstenaars die hun talenten buiten de traditionele galerieën hebben gebracht en straatkunst, live-interventies en het personaliseren van objecten en speelgoed met elkaar combineren.
Als onderdeel van de opkomende straatkunstbeweging in Argentinië zijn zijn muurschilderingen te zien geweest in diverse steden en bij uitgevers in Latijns-Amerika, Mexico, de VS en Europa. Beïnvloed door verschillende artistieke stromingen zoals popsurrealisme (lowbrow), kubisme en moderne architectuur, kenmerken zijn werken zich door een sterke kleurindruk en een samenspel tussen geometrische en organische, gedefinieerde en vage vormen, het resultaat van zijn heen-en-weergaande beweging tussen beeldende kunst en straatkunst. Zijn werk is door critici erkend en gepubliceerd in boeken en tijdschriften in verschillende landen, waaronder Australië, Brazilië, China en Engeland.
Andres Agosin op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Andres Agosin

Andres Agosin in de studio

Vindt u Andres Agosin leuk?

Volg hem om exclusief nieuws te ontvangen over zijn laatste werken!

Volg Andres Agosin op Singulart Volg Andres Agosin op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst