Schilder

Anton Unai

0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

37 Kunstwerken

WORD van Anton Unai, Andere media te koop op Singulart Gekozen voor jou

WORD

Collage, Was op Canvas
20x20in

Niet beschikbaar
BLOW KIND van Anton Unai, Schilderij te koop op Singulart

BLOW KIND

Acryl, Reliëfdruk op Canvas
28x39in

Verkocht
BUDDHA van Anton Unai, Schilderij te koop op Singulart

BUDDHA

Acryl, Reliëfdruk op Canvas
20x28in

Niet beschikbaar
SAUVAGE van Anton Unai, Schilderij te koop op Singulart

SAUVAGE

Acryl, Reliëfdruk op Canvas
28x39in

Niet beschikbaar
MASK van Anton Unai, Schilderij te koop op Singulart

MASK

Acryl, Reliëfdruk op Canvas
28x35in

Niet beschikbaar
JINGLE van Anton Unai, Schilderij te koop op Singulart

JINGLE

Acryl, Reliëfdruk op Canvas
79x118in

Verkocht
ZULU van Anton Unai, Schilderij te koop op Singulart

ZULU

Collage, Kleurpotlood op Hout
47x47in

Niet beschikbaar
METEORITE van Anton Unai, Schilderij te koop op Singulart

METEORITE

Collage, Graveerwerk op Canvas
94x102in

Verkocht
Garden van Anton Unai, Schilderij te koop op Singulart

Garden

Acryl, Kleurpotlood op Linnen
28x20in

Niet beschikbaar
Scanner van Anton Unai, Schilderij te koop op Singulart

Scanner

Acryl, Graffiti op Canvas
20x20in

Niet beschikbaar
Spy eye van Anton Unai, Schilderij te koop op Singulart

Spy eye

Zeefdruk op Canvas
24x20in

Niet beschikbaar
THE WORD van Anton Unai, Schilderij te koop op Singulart

THE WORD

Acryl, Collage op Canvas
28x39in

Niet beschikbaar

Anton Unai

Duitsland

Referenties

  • Kunstbeurs Deelnemer
  • Residentie Deelnemer
  • In de Pers
  • Werken in opdracht

Anton Unai is een Spaanse beeldend kunstenaar, die momenteel in Berlijn woont en werkt. Zijn werk is eclectisch en een mix van materialen, technieken en ideeën die aan definitie ontsnappen.

Anton Unai op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Anton Unai

Anton Unai in de studio

Anton Unai op sociale media

Vindt u Anton Unai leuk?

Volg hem om exclusief nieuws te ontvangen over zijn laatste werken!

Volg Anton Unai op Singulart Volg Anton Unai op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst