Summer Art Days:
-30% op originele kunstwerken.
Schilder, Beeldhouwer · Geboren in 1953 - België

Bob Takes

0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

21 Kunstwerken

3x9 van Bob Takes, Beeldhouwwerk te koop op Singulart

3x9

Staal
33x19x1in

Niet beschikbaar
Brut 1 van Bob Takes, Beeldhouwwerk te koop op Singulart

Brut 1

Staal
31x31x2in

Niet beschikbaar
Brut 2 van Bob Takes, Beeldhouwwerk te koop op Singulart

Brut 2

Staal
31x31x2in

Niet beschikbaar
Brut 4 van Bob Takes, Beeldhouwwerk te koop op Singulart

Brut 4

Acryl, Staal
22x22x1in

Niet beschikbaar
Brut 3 van Bob Takes, Beeldhouwwerk te koop op Singulart

Brut 3

Acryl, Staal
22x22x1in

Niet beschikbaar

Bob Takes

België

Referenties

  • Internationale Aanwezigheid
  • Prijswinnaar
  • In de Pers
  • Werken in opdracht
Bob Takes is een Belgische kunstenaar wiens stalen sculpturen internationaal zijn tentoongesteld in solo- en groepsshows. Na zowel grafisch ontwerp als audiovisueel ontwerp te hebben bestudeerd, verdiepte Takes zich in zijn beeldhouwpraktijk, waarbij hij op speelse wijze werken maakte die figuratie combineren met abstractie. Hij wordt vaak geïnspireerd door de dynamiek van de natuur, met name door zijn terugkerende zeegezichtmotieven.
Bob Takes op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Bob Takes

Bob Takes op sociale media


Laatst verkochte kunstwerken door Bob Takes

Vindt u Bob Takes leuk?

Volg hem om exclusief nieuws te ontvangen over zijn laatste werken!

Volg Bob Takes op Singulart Volg Bob Takes op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst