LITTLE MONSTER IN THE SUN
Schilder · Geboren in 1975 - Spanje

Bruno Vázquez

Featured in gallery curations
0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

19 Kunstwerken

Gold van Bruno Vázquez, Schilderij te koop op Singulart

Gold

Acryl op Canvas
39x39in

US$ 4.930
OXIDO van Bruno Vázquez, Schilderij te koop op Singulart

OXIDO

Acryl op Hout
39x29in

US$ 5.370
Oro van Bruno Vázquez, Schilderij te koop op Singulart

Oro

Acryl, Potlood op Hout
47x31in

US$ 4.670
FRESCO van Bruno Vázquez, Schilderij te koop op Singulart

FRESCO

Acryl op Canvas
31x24in

US$ 3.290

Bruno Vázquez

Spanje

Referenties

  • Internationale Aanwezigheid
  • Kunstbeurs Deelnemer
  • Featured in gallery curations
  • Werken in opdracht
« Persoonlijk geloof ik dat intuïtie het meest menselijke is, dat is waar de waarheid voor mij ligt - in het emotionele, het ongrijpbare ... »
De Spaanse schilder Bruno Vázquez herinnert zich altijd dat hij naar het noorden van Spanje reisde toen hij jong was, en altijd een notitieboekje bij zich had om alles te tekenen wat hij zag. Vázquez is geïnteresseerd in het onderzoeken van transformatie en de invloed van het verstrijken van de tijd op mensen en objecten. Met alle middelen die hij tot zijn beschikking heeft, waaronder aquarel, inkt, grafiet, acryl, spuitverf en houtskool, onthult Vázquez dat hij uiteindelijk altijd water als katalysator voor alles gebruikt. De geabstraheerde werken en landschappen van Vázquez zijn sfeervol en bezielend.
Bruno Vázquez op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Bruno Vázquez

Bruno Vázquez in de studio

Bruno Vázquez op sociale media


Laatst verkochte kunstwerken door Bruno Vázquez

Vindt u Bruno Vázquez leuk?

Volg hem om exclusief nieuws te ontvangen over zijn laatste werken!

Volg Bruno Vázquez op Singulart Volg Bruno Vázquez op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst