Kunstzinnige Herfstactie:
-30% op originele kunstwerken.
Schilder

Catherine Twomey

0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

88 Kunstwerken

Cirrused van Catherine Twomey, Schilderij te koop op Singulart

Cirrused

Acryl op Canvas
24x36in

Niet beschikbaar
Sunning van Catherine Twomey, Schilderij te koop op Singulart

Sunning

Waterverf op Kunststof plaat
15x10in

Niet beschikbaar

Catherine Twomey

Verenigde Staten

Referenties

  • Ervaren Kunstenaar
  • Prijswinnaar
  • Werken in opdracht
« Mijn kunst drukt de woorden uit die ik niet kan en niet wil zeggen. »
Catherine Twomey is een ervaren Amerikaanse schilder wiens werken te zien waren in tentoonstellingen, prijzen en publicaties in het hele land. Ze verkent voornamelijk de buitengewone invloed van de natuurlijke wereld en componeert stukken die zowel een diepe gevoeligheid als een dringende zorg voor de toestand van de wereld weerspiegelen. Twomey's schilderijen vertonen zorgvuldig overwogen kleurencombinaties, krachtige lichamelijkheid en een gevoel van heilig en soulvol.
Catherine Twomey op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Catherine Twomey

Catherine Twomey in de studio


Laatst verkochte kunstwerken door Catherine Twomey

Vindt u Catherine Twomey leuk?

Volg haar om exclusief nieuws te ontvangen over haar laatste werken!

Volg Catherine Twomey op Singulart Volg Catherine Twomey op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst