Summer Art Days:
-30% op originele kunstwerken.
Schilder, Tekenaar · Geboren in 1990 - Italië

Daniele Pillittu

Origine van Daniele Pillittu, Tekening te koop op Singulart

Origine

Potlood, Grafiet op Papier
17x13in

Niet beschikbaar
Giovanna van Daniele Pillittu, Werk op papier te koop op Singulart

Giovanna

Olie, Potlood op Papier
18x20in

Niet beschikbaar

Daniele Pillittu

Italië

Referenties

  • Ervaren Kunstenaar
  • Werken in opdracht
« Het kunstvak leren is essentieel om de nodige tools te verwerven om zich op een nieuwe manier uit te drukken. Door de regels te verplaatsen wordt expressieve vrijheid verkregen. »
Daniele Pillittu is een schilder en tekenaar gevestigd in Italië, wiens werken op nationaal niveau zijn tentoongesteld. Hij beschrijft zijn kunst als op de een of andere manier, zelfs onbewust, die doet denken aan de landschappen en natuurlijke elementen van zijn land, Sardinië, en de plaatsen die hij in zijn jeugd bezocht. Pillittu's favoriete medium is grafiet, een constante in zijn composities. In zijn meest recente werken combineert hij olieverfschilderijen met zijn tekeningen, en laat hij de sporen van de verf duidelijk zichtbaar.
Daniele Pillittu op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Daniele Pillittu

Vindt u Daniele Pillittu leuk?

Volg hem om exclusief nieuws te ontvangen over zijn laatste werken!

Volg Daniele Pillittu op Singulart Volg Daniele Pillittu op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst