Summer Art Days:
-30% op originele kunstwerken.
Schilder · Geboren in 1950 - Israël

David Louis

0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

19 Kunstwerken

Teapot van David Louis, Schilderij te koop op Singulart

Teapot

Olie op Canvas
12x10in

Niet beschikbaar
Hodaya van David Louis, Schilderij te koop op Singulart

Hodaya

Olie op Canvas
16x12in

Niet beschikbaar

David Louis

Israël

Referenties

  • Ervaren Kunstenaar
  • Werken in opdracht
« Wanneer we, door creativiteit, de Schepper nastreven, bieden we onszelf aan als instrumenten voor de muziek die Hij speelt, borstelt voor de schilderijen die Hij schildert en woorden voor de poëzie die Hij spreekt. »
David Louis stelt dat het schilderij voor zichzelf moet spreken. De Israëlische schilder, die op nationaal niveau uitgebreid heeft geëxposeerd, is van mening dat de emotionele elementen die in zelfs de eenvoudigste schilderijen samenkomen te complex zijn om op een andere manier dan via het werk zelf vast te leggen. Door middel van zijn werken wil Louis de kijker in een mijmering sussen. Hij heeft onlangs zijn belangrijkste medium olie opzij gezet ten gunste van aquarellen.
David Louis op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van David Louis

Vindt u David Louis leuk?

Volg hem om exclusief nieuws te ontvangen over zijn laatste werken!

Volg David Louis op Singulart Volg David Louis op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst