Nazomer Sale:
-30% op originele kunstwerken.
sourie moi
Schilder · Geboren in 1971 - Frankrijk

Denis Dziwosz

0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

15 Kunstwerken

La joie van Denis Dziwosz, Schilderij te koop op Singulart

La joie

Acryl, Collage op Hout
32x24in

US$ 5.180
Inside van Denis Dziwosz, Schilderij te koop op Singulart

Inside

Acryl op Canvas
32x24in

US$ 5.180
roxy van Denis Dziwosz, Schilderij te koop op Singulart

roxy

Acryl, Potlood op Hout
39x22in

US$ 5.190

Denis Dziwosz

Frankrijk

Referenties

  • Werken in opdracht
Denis Dziwosz, een autodidactische schilder sinds zijn kindertijd, gebruikt gemengde technieken zoals verf, acrylpotlood, inkt en collage. Hij werkt in een spontane neo-expressionistische stijl, waarbij hij geometrische vormen, levendige kleuren, energie en humor combineert in zijn hedendaagse portretten. Via zijn werk brengt hij een uitzonderlijke positieve energie en aanstekelijke vreugde over, waarmee hij het dagelijks leven vult met kleur en vriendelijkheid.
Denis Dziwosz op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Denis Dziwosz

Denis Dziwosz op sociale media

Vindt u Denis Dziwosz leuk?

Volg hem om exclusief nieuws te ontvangen over zijn laatste werken!

Volg Denis Dziwosz op Singulart Volg Denis Dziwosz op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst