Schilder · Geboren in 2000 - India

Elysive Studio

0 USD
20.200+ USD
to
Techniek
Formaat

18 Kunstwerken

Electric I van Elysive Studio, Afdruk te koop op Singulart

Electric I

Giclée print op Papier
23x23in

Niet beschikbaar
Rewritten van Elysive Studio, Afdruk te koop op Singulart

Rewritten

Giclée print op Papier
19x23in

Niet beschikbaar
Rewritten van Elysive Studio, Afdruk te koop op Singulart

Rewritten

Giclée print op Papier
30x23in

Niet beschikbaar

Elysive Studio op Singulart

Elysive Studio

India

Elysive Studio, een schilder met een instinctieve, autodidactische achtergrond, beweegt zich tussen grootschalige doeken en middelgrote werken met acryl, gemengde media en onconventionele materialen. Zijn abstracte, gelaagde stijl komt tot uiting in impulsieve, precieze gebaren, voortdurende experimenten en een openheid die sensatie boven uitleg stelt. Elk werk nodigt de kijker uit in een ruimte van spanning, herinnering en ambiguïteit, en roept de rauwe eerlijkheid op van emoties die zweven tussen zekerheid en mysterie.

Referenties

  • Featured in gallery curations

Kom meer te weten over de kunstwerken van Elysive Studio

Vindt u Elysive Studio leuk?

Volg hem om exclusief nieuws te ontvangen over zijn laatste werken!

Volg Elysive Studio op Singulart Volg Elysive Studio op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst