Summer Art Days:
-30% op originele kunstwerken.
Schilder, Beeldhouwer · Geboren in 1975 - Italië

Greta Bertozzi

0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

26 Kunstwerken

Arizona van Greta Bertozzi, Schilderij te koop op Singulart

Arizona

Acryl, Oliepastel op Canvas
12x12in

Niet beschikbaar
ATLANTIDE van Greta Bertozzi, Schilderij te koop op Singulart

ATLANTIDE

Acryl, Was op Canvas
24x24in

Niet beschikbaar
Etna van Greta Bertozzi, Schilderij te koop op Singulart

Etna

Acryl, Oliepastel op Canvas
16x16in

Niet beschikbaar

Greta Bertozzi

Italië

Referenties

  • Internationale Aanwezigheid
  • Werken in opdracht
« Een droom voor een nacht, een schilderij voor altijd ... »
Greta Bertozzi is een in Italië gevestigde kunstenaar wiens schilderijen zowel nationaal als in Frankrijk zijn tentoongesteld. De centrale thema's in haar werken zijn de natuur en de veranderende expressie van kleuren die haar kenmerken. Bovendien drukken de composities van Bertozzi de vormen en beelden uit die in haar geest zijn gedrukt, waardoor verschillende waarnemingen binnen elke kijker worden gecreëerd. Ze past verschillende technieken toe met gips, stucwerk, acrylverf, waskrijtjes, etc.
Greta Bertozzi op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Greta Bertozzi

Greta Bertozzi in de studio

Vindt u Greta Bertozzi leuk?

Volg haar om exclusief nieuws te ontvangen over haar laatste werken!

Volg Greta Bertozzi op Singulart Volg Greta Bertozzi op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst