Schilder

Hanna Banaszczyk

0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

21 Kunstwerken

Watery space van Hanna Banaszczyk, Schilderij te koop op Singulart Gekozen voor jou

Watery space

Acryl, Olie op Canvas
46x62in

Niet beschikbaar
Foggy van Hanna Banaszczyk, Schilderij te koop op Singulart

Foggy

Acryl, Inkt op Canvas
31x39in

Verkocht
Revival I van Hanna Banaszczyk, Schilderij te koop op Singulart

Revival I

Olie, Katoen op Canvas
39x28in

Niet beschikbaar
Temple van Hanna Banaszczyk, Schilderij te koop op Singulart

Temple

Olie op Linnen
51x79in

Niet beschikbaar

Hanna Banaszczyk

Polen

Referenties

  • Deelnemer in groepstentoonstellingen
  • Ervaren Kunstenaar
  • Deelnemer in solotentoonstellingen
  • Werken in opdracht
« Een beeld is een vorm van meditatie. Het is een uiting van liefde voor het leven, in evenwicht gehouden door de melancholie die voortkomt uit de onvermijdelijkheid van het einde. »
Hanna Banaszczyk is een ervaren kunstenaar gevestigd in Polen wiens schilderijen nationaal te zien zijn geweest in solo- en groepstentoonstellingen. Ze beschrijft haar minimalistische abstracties als een uitdrukking van de "fragiele materie van de natuur" vanuit een metafysisch oogpunt, evenals het verstrijken van de tijd, de veranderende aard van de dingen en de processen van de verbeelding. Banaszczyk maakt meestal met acryl en olieverf op canvas.
Hanna Banaszczyk op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Hanna Banaszczyk

Hanna Banaszczyk in de studio


Laatst verkochte kunstwerken door Hanna Banaszczyk

Vindt u Hanna Banaszczyk leuk?

Volg haar om exclusief nieuws te ontvangen over haar laatste werken!

Volg Hanna Banaszczyk op Singulart Volg Hanna Banaszczyk op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst