Summer Art Days:
-30% op originele kunstwerken.
Schilder, Beeldhouwer · Geboren in 1960 - Oekraïne

Irina Antonova

0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

10 Kunstwerken

Babushka van Irina Antonova, Andere media te koop op Singulart Gekozen voor jou

Babushka

Acryl, Waterverf op Canvas
15x19in

Niet beschikbaar
The Apiary van Irina Antonova, Andere media te koop op Singulart

The Apiary

Acryl, Waterverf op Canvas
11x12in

Niet beschikbaar
The Guests van Irina Antonova, Andere media te koop op Singulart

The Guests

Acryl, Collage op Canvas
12x11in

Niet beschikbaar
Solokha van Irina Antonova, Andere media te koop op Singulart

Solokha

Acryl, Collage op Canvas
14x18in

Niet beschikbaar
The Easter van Irina Antonova, Andere media te koop op Singulart

The Easter

Acryl, Collage op Canvas
9x10in

Niet beschikbaar

Irina Antonova

Oekraïne

Referenties

  • Gevestigde Kunstenaar
  • Werken in opdracht
« Door mijn werk kan ik onafhankelijk creëren en voelen, en niet alleen op een materiële manier. Het belangrijkste voor een kunstenaar is immers dat het werk mensen vreugde brengt en positieve emoties bij hen oproept. »
Irina Antonova is een prijswinnende kunstenaar uit Oekraïne wiens werken zijn vertoond in solo- en groepsshows internationaal. Met een achtergrond in grafisch ontwerp, definieerde Antonova haar artistieke praktijk door driedimensionale scènes te creëren die beïnvloed werden door volkskunst. Met behulp van een verscheidenheid aan materialen en technieken brengt ze grillige scènes tot leven die thema's van familie en geluk onderzoeken.
Irina Antonova op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Irina Antonova

Irina Antonova in de studio

Vindt u Irina Antonova leuk?

Volg haar om exclusief nieuws te ontvangen over haar laatste werken!

Volg Irina Antonova op Singulart Volg Irina Antonova op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst