Summer Art Days:
-30% op originele kunstwerken.
Schilder, Tekenaar, Graficus

Irmgard Hamacher

0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

23 Kunstwerken

Vogelfrei 2 van Irmgard Hamacher, Schilderij te koop op Singulart

Vogelfrei 2

Oost-Indische inkt, Pigment op Canvas
47x31in

Niet beschikbaar
Bella Figura van Irmgard Hamacher, Schilderij te koop op Singulart

Bella Figura

Oost-Indische inkt, Pigment op Canvas
47x39in

Niet beschikbaar

Irmgard Hamacher

Duitsland

Referenties

  • Ervaren Kunstenaar
  • Werken in opdracht
« Kunst is altijd een evenwichtsoefening tussen wat nodig is en wat je gelukkig maakt. »
Irmgard Hamacher is een in Duitsland gevestigde schilder, tekenaar en graficus wiens werken zowel nationaal als in Spanje en Oostenrijk zijn tentoongesteld. Geïnspireerd door de kleuren, vormen, lijnen en wildheid van de natuur, weerspiegelen haar figuratieve composities ook de taal van gevoelens, stemming en intuïtie. Hamacher maakt meestal met acryl, Oost-Indische inkt en pigmenten op canvas.
Irmgard Hamacher op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Irmgard Hamacher

Irmgard Hamacher in de studio

Vindt u Irmgard Hamacher leuk?

Volg haar om exclusief nieuws te ontvangen over haar laatste werken!

Volg Irmgard Hamacher op Singulart Volg Irmgard Hamacher op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst