Summer Art Days:
-30% op originele kunstwerken.
Schilder, Textiel Kunstenaar · Geboren in 1953 - Verenigd Koninkrijk

Jill Carter

The Guardians van Jill Carter, Tekening te koop op Singulart Gekozen voor jou

The Guardians

Oost-Indische inkt op Hout
12x16in

Niet beschikbaar

Jill Carter

Verenigd Koninkrijk

Referenties

  • Prijswinnaar
  • Residentie Deelnemer
  • Werken in opdracht
« Ik ben geïnteresseerd in het vertellen van verhalen, het verkennen van het zelf, creatieve en therapeutische expressie en emotionele landschappen - zowel echt als ingebeeld. »
Jill Carter ontdekte haar creatieve talent toen ze een vriendin vergezelde naar een keramiekles van midden veertig. Al snel volgden een eersteklas cum laude en een volledig bekostigde MFA, en nu toont ze haar surrealistische, mixed-media portretten in het VK.
Jill Carter op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Jill Carter

Vindt u Jill Carter leuk?

Volg haar om exclusief nieuws te ontvangen over haar laatste werken!

Volg Jill Carter op Singulart Volg Jill Carter op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst