Summer Art Days:
-30% op originele kunstwerken.
Schilder · Geboren in 1982 - Verenigde Staten

Jonathan Mcafee

0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

214 Kunstwerken

Focus van Jonathan Mcafee, Schilderij te koop op Singulart

Focus

Acryl, Olie op Canvas
20x16in

Verkocht
Eraser van Jonathan Mcafee, Schilderij te koop op Singulart

Eraser

Acryl, Olie op Canvas
20x16in

Verkocht
Weight van Jonathan Mcafee, Schilderij te koop op Singulart

Weight

Acryl, Olie op Canvas
20x20in

Niet beschikbaar
Gaze van Jonathan Mcafee, Schilderij te koop op Singulart

Gaze

Acryl, Olie op Canvas
30x24in

Verkocht

Jonathan Mcafee

Verenigde Staten

Referenties

  • Werken in opdracht
« Mijn schilderijen zijn mijn poging om door middel van portretten fysieke herinneringen voor mezelf en anderen achter te laten. »
Op 15-jarige leeftijd, tijdens een reis naar het Art Institute of Chicago met zijn ouders, werd Jonathan Mcafee in zijn tracks gestopt door Warhol's 'Mao', en markeerde zeker het begin van zijn artistieke bezigheden. Tegenwoordig is Mcafee bezig expressieve portretten te componeren met het thema geheugen als thema.
Jonathan Mcafee op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Jonathan Mcafee

Jonathan Mcafee op sociale media


Laatst verkochte kunstwerken door Jonathan Mcafee

Vindt u Jonathan Mcafee leuk?

Volg hem om exclusief nieuws te ontvangen over zijn laatste werken!

Volg Jonathan Mcafee op Singulart Volg Jonathan Mcafee op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst