Schilder · Geboren in 1983 - Frankrijk

Julie Maugard


Julie Maugard op Singulart

Julie Maugard

Frankrijk

« Ik schilder de leegte, wat overblijft is essentieel. »
Julie Maugard is een bekroonde Franse kunstenaar wiens schilderijen zowel op nationaal niveau als in België op grote schaal zijn tentoongesteld. Hoewel ze niet werkt met precieze of vooraf gedefinieerde thema's, vertelt elk van haar stukken een verhaal. Het concept van 'het volledige en het lege' functioneert in haar kunst echter als een theorie van het leven. Maugard gelooft dat we alles moeten elimineren dat niet essentieel is om te kunnen waarderen wat echt belangrijk is.

Referenties

  • Werken in opdracht

Kom meer te weten over de kunstwerken van Julie Maugard

Laatst verkochte kunstwerken door Julie Maugard

Vindt u Julie Maugard leuk?

Volg haar om exclusief nieuws te ontvangen over haar laatste werken!

Volg Julie Maugard op Singulart Volg Julie Maugard op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst