Schilder

Karsten Sill

The Sea #6 van Karsten Sill, Schilderij te koop op Singulart Gekozen voor jou

The Sea #6

Acryl op Canvas
20x20in

Verkocht
Untitled van Karsten Sill, Schilderij te koop op Singulart

Untitled

Acryl op Canvas
31x31in

Niet beschikbaar

Karsten Sill

Duitsland

Referenties

  • Kunstbeurs Deelnemer
« Ik druk mijn gevoelens uit in mijn kunst. Elk werk is een momentopname, soms kalm en sierlijk, soms stormachtig en chaotisch. »
Karsten Sill is een begaafde Duitse schilder wiens fascinatie voor kleuren uit zijn jeugd leidde tot zijn huidige professionele artistieke carrière. Met grootschalige penseelstreken en spatels creëert hij abstracte werken die worden gekenmerkt door rijke tinten en zachte schaduwen. Hij verbeeldt de relatie tussen natuur en menselijke emoties en geeft de kijker rust en beweging.
Karsten Sill op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Karsten Sill

Laatst verkochte kunstwerken door Karsten Sill

Vindt u Karsten Sill leuk?

Volg hem om exclusief nieuws te ontvangen over zijn laatste werken!

Volg Karsten Sill op Singulart Volg Karsten Sill op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst