Summer Art Days:
-30% op originele kunstwerken.
Schilder · Geboren in 1973 - Verenigde Staten

Kate Wilson

0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

86 Kunstwerken

Joy van Kate Wilson, Schilderij te koop op Singulart

Joy

Acryl, Grafiet op Canvas
30x40in

Verkocht
Flotsam van Kate Wilson, Schilderij te koop op Singulart

Flotsam

Olie op Canvas
20x16in

Niet beschikbaar
Essence 7 van Kate Wilson, Schilderij te koop op Singulart

Essence 7

Inkt, Pigment op Plexiglas
36x24in

Niet beschikbaar
Essence 5 van Kate Wilson, Schilderij te koop op Singulart

Essence 5

Inkt, Pigment op Plexiglas
24x36in

Niet beschikbaar
Essence 6 van Kate Wilson, Schilderij te koop op Singulart

Essence 6

Inkt, Pigment op Plexiglas
24x36in

Niet beschikbaar
Essence 8 van Kate Wilson, Schilderij te koop op Singulart

Essence 8

Inkt, Pigment op Plexiglas
36x24in

Niet beschikbaar

Kate Wilson

Verenigde Staten

Referenties

  • Ervaren Kunstenaar
  • Deelnemer in solotentoonstellingen
  • Werken in opdracht
« Ik creëer werelden om te verkennen, gevuld met vreugde, energie en nieuwsgierigheid. Ik verberg vaak positieve berichten en deel de liefde over de hele wereld. »
Kate Wilson is een ervaren kunstenaar gevestigd in de Verenigde Staten wiens schilderijen nationaal en in Zwitserland zijn tentoongesteld. Bovendien is haar kunst te zien in publicaties zoals de Boston Voyager, Providence Monthly, enz. Wilson beschrijft haar levendige, speelse en vrolijke werken als verlengstukken van zichzelf. Door haar artistieke praktijk probeert ze ruimtes te verheffen met kleur, levendigheid en verborgen positieve berichten.
Kate Wilson op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Kate Wilson

Kate Wilson in de studio

Kate Wilson op sociale media


Laatst verkochte kunstwerken door Kate Wilson

Vindt u Kate Wilson leuk?

Volg haar om exclusief nieuws te ontvangen over haar laatste werken!

Volg Kate Wilson op Singulart Volg Kate Wilson op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst