Intramuscular
Schilder, Graficus, Beeldhouwer, Digitale Kunstenaar

Livio Stabile

The Drop van Livio Stabile, Afdruk te koop op Singulart Gekozen voor jou

The Drop

Giclée print op Papier
12x8in

US$ 500
Rings van Livio Stabile, Afdruk te koop op Singulart

Rings

Giclée print op Papier
12x8in

US$ 530
Wind van Livio Stabile, Afdruk te koop op Singulart

Wind

Giclée print op Papier
12x8in

US$ 500

Livio Stabile

Verenigde Staten

Referenties

  • Werken in opdracht
Stabile, een in Rome opgeleide kunstenaar, gebruikt een breed scala aan media zoals engobe, klei, inkt, gouache, papier, acrylverf en oceaanzand. Zijn techniek, verwant aan kalligrafie, brengt snel tekens, symbolen en vormen aan op tweedimensionale oppervlakken, waarbij hij de essentie van momenten vastlegt. Geïnspireerd door Transavanguardia en Italiaanse tradities uit de naoorlogse periode, roept zijn werk emoties op van nostalgie, introspectie en het mystieke, en biedt het een nieuw perspectief op kunst.
Livio Stabile op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Livio Stabile

Livio Stabile in de studio

Livio Stabile op sociale media


Laatst verkochte kunstwerken door Livio Stabile

Vindt u Livio Stabile leuk?

Volg hem om exclusief nieuws te ontvangen over zijn laatste werken!

Volg Livio Stabile op Singulart Volg Livio Stabile op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst