Schilder · Geboren in 1974 - Frankrijk

Ludovic BIQUAND

0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

15 Kunstwerken


Ludovic BIQUAND

Frankrijk

Ludovic Biquand, een autodidactische schilder uit Straatsburg, gebruikt voornamelijk canvas en put daarbij uit een schat aan ervaring in tekenen, muziek en fotografie. Hij beoefent abstract expressionisme en action painting, geïnspireerd door Pollock, waarbij hij gebarenspontaniteit combineert met ruimtelijk meesterschap. Met rauwe, intuïtieve energie probeert hij diepe, viscerale emoties over te brengen en nodigt hij de kijker uit om de pure vrijheid van woordeloze expressie te ervaren.
www.ludovicbiquand.com
Ludovic BIQUAND op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Ludovic BIQUAND

Ludovic BIQUAND in de studio


Laatst verkochte kunstwerken door Ludovic BIQUAND

Vindt u Ludovic BIQUAND leuk?

Volg hem om exclusief nieuws te ontvangen over zijn laatste werken!

Volg Ludovic BIQUAND op Singulart Volg Ludovic BIQUAND op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst