Beeldhouwer · Geboren in 1972 - Frankrijk

Ludovic GAUDREE

Ludovic GAUDREE op Singulart

Ludovic GAUDREE

Frankrijk

Ludovic GAUDREE, een metalspecialist, wist zijn fascinatie voor dit materiaal op briljante wijze om te zetten in een carrière na een gedurfde carrièreswitch. Hij beoefent de beeldhouwkunst door middel van metaaloxidatie en creëert unieke stukken waarin kracht en delicatesse samengaan met finesse, een mix van traditioneel vakmanschap en moderniteit. Deze werken wekken een levendige emotie op die verband houdt met de ongelooflijke metamorfose van metaal, een aanvankelijk koud en inert materiaal, tot een sensuele en levende artistieke vorm.

Referenties

  • Werken in opdracht

Kom meer te weten over de kunstwerken van Ludovic GAUDREE

Ludovic GAUDREE in de studio

Vindt u Ludovic GAUDREE leuk?

Volg hem om exclusief nieuws te ontvangen over zijn laatste werken!

Volg Ludovic GAUDREE op Singulart Volg Ludovic GAUDREE op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst