Schilder · Geboren in 1962 - Duitsland

Michael Dillmann

0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

28 Kunstwerken

"Walchensee" van Michael Dillmann, Schilderij te koop op Singulart Gekozen voor jou

"Walchensee"

Tempera, Pigment op Hout
16x15in

Verkocht

Michael Dillmann

Duitsland

Referenties

  • Belangrijke permanente collectie
« "Objectief schilderen werkt alleen door abstractie. Je mag het object niet gebruiken te serieus nemen. Eigenlijk heb ik het licht op hem gericht. " »
Michael Dillmann is een ervaren kunstenaar gevestigd in Duitsland, wiens schilderijen nationaal zijn tentoongesteld, evenals in Zwitserland, Oostenrijk en Jordanië. Geïnspireerd door onderwerpen uit het dagelijks leven probeert hij in zijn werken de werkelijkheid vast te leggen zonder evaluatie of berichten. De kenmerkende figuratieve abstracties van Dillmann worden uitsluitend gemaakt met eitempera en pigmenten op hout.
Michael Dillmann op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Michael Dillmann

Michael Dillmann in de studio

Vindt u Michael Dillmann leuk?

Volg hem om exclusief nieuws te ontvangen over zijn laatste werken!

Volg Michael Dillmann op Singulart Volg Michael Dillmann op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst