Kunstzinnige Herfstactie:
-30% op originele kunstwerken.
Autumn
Schilder · Geboren in 1966 - Verenigde Staten

Michael Thompson

0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

11 Kunstwerken

Autumn van Michael Thompson, Schilderij te koop op Singulart

Autumn

Acryl op Canvas
40x30in

US$ 2.600
The Face van Michael Thompson, Schilderij te koop op Singulart Gekozen voor jou

The Face

Acryl op Canvas
40x30in

US$ 5.000
Zen van Michael Thompson, Schilderij te koop op Singulart

Zen

Acryl op Canvas
60x48in

US$ 12.000
The Eyes van Michael Thompson, Schilderij te koop op Singulart

The Eyes

Acryl op Canvas
36x48in

Niet beschikbaar

Michael Thompson

Verenigde Staten

Referenties

  • Werken in opdracht
Michael Thompson, een rondreizend kunstenaar, maakt abstracte schilderijen met behulp van diverse technieken die hij tijdens diverse kunstlessen heeft geleerd. Zijn werken, een ongebonden uiting van zijn innerlijke zelf, houden zich niet aan één specifieke stijl, waardoor elk stuk onvoorspelbaar en uniek is. Thompsons schilderijen, die zijn oorspronkelijke intenties overstijgen, roepen een breed scala aan emoties op die de kijker inspireren en boeien.
Michael Thompson op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Michael Thompson

Vindt u Michael Thompson leuk?

Volg hem om exclusief nieuws te ontvangen over zijn laatste werken!

Volg Michael Thompson op Singulart Volg Michael Thompson op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst