Nazomer Sale:
-30% op originele kunstwerken.
Schilder

Mila Iloria

Mila Iloria

Finland

Referenties

  • Deelnemer in groepstentoonstellingen
  • Internationale Aanwezigheid
  • Ervaren Kunstenaar
  • Werken in opdracht
« Kunst bestaat alleen voor plezier en bevrediging. »
Mila Iloria is een ervaren kunstenaar gevestigd in Finland wiens schilderijen nationaal en in Zweden zijn tentoongesteld. Door haar opvallende abstracties brengt ze haar levensvreugde over.
In haar artistieke praktijk creëert Iloria op een spontane en intuïtieve manier, waardoor elk stuk op zichzelf kan evolueren en "worden". Ze gebruikt meestal acryl op canvas of karton.
Mila Iloria op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Mila Iloria

Mila Iloria in de studio

Vindt u Mila Iloria leuk?

Volg haar om exclusief nieuws te ontvangen over haar laatste werken!

Volg Mila Iloria op Singulart Volg Mila Iloria op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst