Nazomer Sale:
-30% op originele kunstwerken.
Schilder · Geboren in 1969 - Armenië

Moko Khachatryan

0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

14 Kunstwerken

Blue #6 van Moko Khachatryan, Schilderij te koop op Singulart

Blue #6

Olie op Canvas
31x31in

Niet beschikbaar
Yellow #5 van Moko Khachatryan, Schilderij te koop op Singulart Gekozen voor jou

Yellow #5

Olie op Canvas
35x67in

Niet beschikbaar
Blue #3 van Moko Khachatryan, Schilderij te koop op Singulart

Blue #3

Olie op Canvas
63x24in

Niet beschikbaar
Red #2 van Moko Khachatryan, Schilderij te koop op Singulart

Red #2

Olie op Canvas
31x31in

Niet beschikbaar
Gray #6 van Moko Khachatryan, Schilderij te koop op Singulart

Gray #6

Olie op Canvas
39x31in

Niet beschikbaar
Gray #4 van Moko Khachatryan, Schilderij te koop op Singulart

Gray #4

Olie op Canvas
28x24in

Niet beschikbaar

Moko Khachatryan

Armenië

Referenties

  • Internationale Aanwezigheid
  • Ervaren Kunstenaar
  • Kunstbeurs Deelnemer
« Het is er allemaal. Ik voel het en voel het, we zien het gewoon niet. Of misschien willen we het niet zien? »
De schilderijen van Moko Khachatryan zijn tentoongesteld in de Verenigde Staten, Rusland, de Verenigde Arabische Emiraten, Koeweit, Zwitserland en in haar geboorteland Armenië. Haar werken maken ook deel uit van de permanente collecties van de Museums of Modern Art in zowel Koeweit als Jemen. Khachatryans benadering van creatie wordt geleid door haar percepties met betrekking tot verschillende filosofische, sensuele en emotionele onderwerpen. Ze is van mening dat gedachten soms emoties kunnen vernietigen en probeert nooit te 'vragen' wanneer ze schildert.
Moko Khachatryan op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Moko Khachatryan

Vindt u Moko Khachatryan leuk?

Volg haar om exclusief nieuws te ontvangen over haar laatste werken!

Volg Moko Khachatryan op Singulart Volg Moko Khachatryan op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst