Nazomer Sale:
-30% op originele kunstwerken.
Schilder · Geboren in 1995 - Italië

Nicholas Carp

0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

13 Kunstwerken

Time van Nicholas Carp, Schilderij te koop op Singulart

Time

Acryl op Canvas
20x14in

Niet beschikbaar
Death Space van Nicholas Carp, Schilderij te koop op Singulart Gekozen voor jou

Death Space

Acryl op Canvas
28x39in

Niet beschikbaar
Earth van Nicholas Carp, Schilderij te koop op Singulart

Earth

Acryl op Canvas
39x24in

Niet beschikbaar
Chaos van Nicholas Carp, Schilderij te koop op Singulart

Chaos

Acryl op Canvas
20x14in

Niet beschikbaar
Anxiety van Nicholas Carp, Schilderij te koop op Singulart

Anxiety

Acryl op Canvas
20x14in

Niet beschikbaar
Love van Nicholas Carp, Schilderij te koop op Singulart

Love

Acryl op Canvas
24x20in

Niet beschikbaar
Lust van Nicholas Carp, Schilderij te koop op Singulart

Lust

Acryl op Canvas
20x14in

Niet beschikbaar

Nicholas Carp

Italië

Referenties

  • Werken in opdracht
Nicholas Carp, een hedendaagse kunstenaar, onderzoekt sinds 2020 zijn resonantie met kunst via acrylverf. Gericht op giettechnieken bereikt hij unieke, spontane effecten met kleuren en oppervlakken voordat hij details verfijnt, waardoor hij een balans bereikt tussen serendipiteit en controle. Carps werken nodigen uit tot introspectie over de ritmische dualiteit van het leven, die liefde, levensviering en dood, waanzin en wanhoop overbrugt. Hij streeft ernaar de contrasten tussen schoonheid en pijn, evenwicht en chaos te verkennen en nodigt kijkers uit om na te denken over deze dualiteiten die inherent zijn aan het bestaan.
Nicholas Carp op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Nicholas Carp

Vindt u Nicholas Carp leuk?

Volg hem om exclusief nieuws te ontvangen over zijn laatste werken!

Volg Nicholas Carp op Singulart Volg Nicholas Carp op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst