Summer Art Days:
-30% op originele kunstwerken.
Schilder

Sonja Kobrehel

0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

118 Kunstwerken

881 van Sonja Kobrehel, Schilderij te koop op Singulart Gekozen voor jou

881

Acryl, Pastel op Hout
24x24in

Niet beschikbaar
882 van Sonja Kobrehel, Schilderij te koop op Singulart

882

Acryl, Pastel op Hout
24x24in

Niet beschikbaar
829 van Sonja Kobrehel, Schilderij te koop op Singulart

829

Acryl, Pastel op Hout
40x40in

Niet beschikbaar
863 van Sonja Kobrehel, Schilderij te koop op Singulart

863

Acryl, Pastel op Hout
40x40in

Niet beschikbaar
865 van Sonja Kobrehel, Schilderij te koop op Singulart

865

Acryl, Pastel op Hout
40x40in

Niet beschikbaar
866 van Sonja Kobrehel, Schilderij te koop op Singulart

866

Acryl, Pastel op Hout
40x40in

Niet beschikbaar
870 van Sonja Kobrehel, Schilderij te koop op Singulart

870

Acryl, Pastel op Hout
40x40in

Niet beschikbaar
871 van Sonja Kobrehel, Schilderij te koop op Singulart

871

Acryl, Pastel op Canvas
55x55in

Niet beschikbaar
898 van Sonja Kobrehel, Schilderij te koop op Singulart

898

Acryl, Pastel op Hout
40x40in

Niet beschikbaar
994 van Sonja Kobrehel, Werk op papier te koop op Singulart

994

Acryl, Pastel op Papier
18x18in

Niet beschikbaar
995 van Sonja Kobrehel, Werk op papier te koop op Singulart

995

Acryl, Pastel op Papier
18x18in

Niet beschikbaar
959 van Sonja Kobrehel, Werk op papier te koop op Singulart

959

Acryl, Pastel op Papier
18x18in

Niet beschikbaar
943 van Sonja Kobrehel, Werk op papier te koop op Singulart

943

Acryl, Pastel op Papier
18x18in

Niet beschikbaar
926 van Sonja Kobrehel, Werk op papier te koop op Singulart

926

Acryl, Pastel op Papier
18x18in

Niet beschikbaar
936 van Sonja Kobrehel, Werk op papier te koop op Singulart

936

Acryl, Pastel op Papier
18x18in

Niet beschikbaar
942 van Sonja Kobrehel, Werk op papier te koop op Singulart

942

Acryl, Pastel op Papier
18x18in

Niet beschikbaar
968 van Sonja Kobrehel, Werk op papier te koop op Singulart

968

Acryl, Pastel op Papier
9x10in

Niet beschikbaar
977 van Sonja Kobrehel, Werk op papier te koop op Singulart

977

Acryl, Pastel op Papier
8x8in

Niet beschikbaar
973 van Sonja Kobrehel, Werk op papier te koop op Singulart

973

Acryl, Pastel op Papier
9x9in

Niet beschikbaar
989 van Sonja Kobrehel, Werk op papier te koop op Singulart

989

Acryl, Pastel op Papier
9x9in

Niet beschikbaar
970 van Sonja Kobrehel, Werk op papier te koop op Singulart

970

Acryl, Pastel op Papier
9x9in

Niet beschikbaar
986 van Sonja Kobrehel, Werk op papier te koop op Singulart

986

Acryl, Pastel op Papier
9x9in

Niet beschikbaar
969 van Sonja Kobrehel, Werk op papier te koop op Singulart

969

Acryl, Pastel op Papier
9x10in

Niet beschikbaar
972 van Sonja Kobrehel, Werk op papier te koop op Singulart

972

Acryl, Pastel op Papier
9x10in

Niet beschikbaar

Sonja Kobrehel

Canada

Referenties

  • Internationale Aanwezigheid
  • Ervaren Kunstenaar
  • Werken in opdracht
« Mijn werk in de beeldende kunst weerspiegelt de constante veranderingen en ervaringen in mijn persoonlijke leven. »
Sonja Kobrehel is een kunstenaar gevestigd in Canada, wiens schilderijen nationaal zijn tentoongesteld, evenals in Zwitserland en de Verenigde Staten. Ze verwerkt haar uiteenlopende interesses, waaronder geschiedenis, een goed verhaal, verborgen boodschappen, oude dingen, natuur en mysterie, in haar kenmerkende composities. Kobrehel gebruikt ook oude brieven en fragmenten van geschreven tekst in haar stukken als een visuele dialoog. Ze geeft de voorkeur aan het maken met acrylverf op canvas of hout.
Sonja Kobrehel op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Sonja Kobrehel

Sonja Kobrehel in de studio

Sonja Kobrehel op sociale media

Vindt u Sonja Kobrehel leuk?

Volg haar om exclusief nieuws te ontvangen over haar laatste werken!

Volg Sonja Kobrehel op Singulart Volg Sonja Kobrehel op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst