LOVE
Schilder · Geboren in 1967 - Italië

Stefania Del Papa

0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

31 Kunstwerken

LOVE van Stefania Del Papa, Schilderij te koop op Singulart Gekozen voor jou

LOVE

Acryl, Olie op Canvas
31x24in

US$ 1.600
Run Wild van Stefania Del Papa, Schilderij te koop op Singulart

Run Wild

Acryl, Olie op Canvas
20x28in

US$ 1.440
Tulips van Stefania Del Papa, Schilderij te koop op Singulart

Tulips

Acryl, Olie op Canvas
14x10in

US$ 570
Maturity van Stefania Del Papa, Schilderij te koop op Singulart

Maturity

Acryl, Olie op Canvas
16x16in

US$ 1.390
Majestic van Stefania Del Papa, Schilderij te koop op Singulart

Majestic

Acryl, Olie op Canvas
24x20in

US$ 1.370
Waves van Stefania Del Papa, Schilderij te koop op Singulart

Waves

Acryl op Canvas
12x12in

US$ 630
Life van Stefania Del Papa, Schilderij te koop op Singulart

Life

Acryl, Olie op Canvas
20x20in

US$ 1.230
Squares van Stefania Del Papa, Schilderij te koop op Singulart

Squares

Acryl, Olie op Canvas
20x20in

US$ 1.230

Stefania Del Papa

Italië

Referenties

  • Werken in opdracht
Stefania Del Papa volgde haar opleiding afwisselend in New York en Rome. Ze schildert met gemengde technieken en creëert zo abstract/figuratief werk. Het karakteristieke gebruik van opvallende penseelstreken, felle kleuren en lichtspelingen getuigt van een onverschrokken stijlexperiment. Haar werken zijn uitingen van vreugde, schoonheid en vrijheid en stralen een onweerstaanbare positieve energie uit.
Stefania Del Papa op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Stefania Del Papa

Stefania Del Papa op sociale media


Laatst verkochte kunstwerken door Stefania Del Papa

Vindt u Stefania Del Papa leuk?

Volg haar om exclusief nieuws te ontvangen over haar laatste werken!

Volg Stefania Del Papa op Singulart Volg Stefania Del Papa op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst