Summer Art Days:
-30% op originele kunstwerken.
Fotograaf, Graficus, Beeldhouwer

Sunyoung Cho

0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

21 Kunstwerken

LAC LÉMAN van Sunyoung Cho, Fotografie te koop op Singulart Gekozen voor jou

LAC LÉMAN

Digitaal op Papier
30x59in

Niet beschikbaar
Untitled van Sunyoung Cho, Fotografie te koop op Singulart

Untitled

Digitaal op Papier
47x31in

Niet beschikbaar
N°40 van Sunyoung Cho, Fotografie te koop op Singulart

N°40

Digitaal op Papier
16x24in

Niet beschikbaar
ISLAND van Sunyoung Cho, Fotografie te koop op Singulart

ISLAND

Digitaal op Papier
21x31in

Niet beschikbaar
Rose van Sunyoung Cho, Beeldhouwwerk te koop op Singulart

Rose

Aluminium
7x5x1in

Niet beschikbaar

Sunyoung Cho

Frankrijk

Referenties

  • Deelnemer in groepstentoonstellingen
  • Gevestigde Kunstenaar
  • Deelnemer in solotentoonstellingen
  • Werken in opdracht
« In de kunst, zowel in de schilderkunst als in de muziek, gaat het niet om het reproduceren van vormen, maar om het vangen van krachten (...). -Gilles Deleuze »
Sunyoung Cho is een fotograaf, graficus en beeldhouwer gevestigd in Frankrijk wiens werken nationaal en in Zuid-Korea zijn tentoongesteld. Door haar artistieke praktijk behandelt ze veel problemen en vragen met betrekking tot het postmoderne tijdperk. Daarnaast vergelijkt Cho de camera met een derde oog en de lens met een borstel. Haar opvallende digitale en analoge composities zijn gedrukt op papier.
Sunyoung Cho op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Sunyoung Cho

Vindt u Sunyoung Cho leuk?

Volg haar om exclusief nieuws te ontvangen over haar laatste werken!

Volg Sunyoung Cho op Singulart Volg Sunyoung Cho op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst