Schilder, Visueel Kunstenaar · Geboren in 1978 - Frankrijk

Susann Urban

0 USD
20.200+ USD
to
Techniek
Formaat

16 Kunstwerken


Susann Urban op Singulart

Susann Urban

Frankrijk

Susann Urban, voormalig artistiek directeur en grafisch ontwerper, gebruikt voornamelijk aquarel en Oost-Indische inkt. De minimalistische stijl benadrukt thema's van spiritualiteit en het onzichtbare in onze wereld van vandaag. Het roept een gevoel van lichtheid en kalmte op, geïnspireerd door de natuur en nodigt uit tot dagdromen.

Referenties

  • Werken in opdracht

Kom meer te weten over de kunstwerken van Susann Urban

Susann Urban in de studio

Vindt u Susann Urban leuk?

Volg haar om exclusief nieuws te ontvangen over haar laatste werken!

Volg Susann Urban op Singulart Volg Susann Urban op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst