Schilder, Tekenaar · Geboren in 1989 - Verenigd Koninkrijk

Thomas Allen

0 USD
20.200+ USD
to
Techniek
Formaat

59 Kunstwerken

Abiding van Thomas Allen, Schilderij te koop op Singulart

Abiding

Acryl op Canvas
75x28in

Niet beschikbaar
Receiving van Thomas Allen, Werk op papier te koop op Singulart

Receiving

Waterverf, Inkt op Kunststof plaat
18x24in

Niet beschikbaar
Jane van Thomas Allen, Schilderij te koop op Singulart

Jane

Acryl op Hout
24x24in

Niet beschikbaar
Unfolding van Thomas Allen, Tekening te koop op Singulart

Unfolding

Pastel, Houtskool op Papier
20x20in

Niet beschikbaar
Limbo van Thomas Allen, Tekening te koop op Singulart

Limbo

Pastel, Houtskool op Papier
59x39in

Niet beschikbaar
Amputees van Thomas Allen, Tekening te koop op Singulart

Amputees

Pastel, Houtskool op Papier
35x22in

Niet beschikbaar
Mangle van Thomas Allen, Tekening te koop op Singulart

Mangle

Houtskool op Papier
6x10in

Niet beschikbaar

Thomas Allen op Singulart

Thomas Allen

Verenigd Koninkrijk

« Ik ben gefascineerd door hoe het persoonlijke en het universele zich tot elkaar verhouden. De meest diepgaande persoonlijke ervaringen blijken vaak een diep universele betekenis te hebben; en omgekeerd kunnen de meest algemene uitdrukkingen resoneren met de grootste intimiteit. »

Referenties

  • In de Pers
  • Werken in opdracht

Kom meer te weten over de kunstwerken van Thomas Allen

Thomas Allen op sociale media


Laatst verkochte kunstwerken door Thomas Allen

Vindt u Thomas Allen leuk?

Volg hem om exclusief nieuws te ontvangen over zijn laatste werken!

Volg Thomas Allen op Singulart Volg Thomas Allen op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst