Summer Art Days:
-30% op originele kunstwerken.
Schilder · Geboren in 1956 - Duitsland

Volker Zacharias

0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

36 Kunstwerken

Iron man van Volker Zacharias, Schilderij te koop op Singulart

Iron man

Acryl, Houtskool op Canvas
47x39in

Niet beschikbaar
Kosmos 5 van Volker Zacharias, Schilderij te koop op Singulart

Kosmos 5

Acryl, Lak op Canvas
27x19in

Niet beschikbaar
Explosion van Volker Zacharias, Schilderij te koop op Singulart

Explosion

Acryl, Lak op Canvas
28x47in

Niet beschikbaar
Kosmos 1407 van Volker Zacharias, Schilderij te koop op Singulart Gekozen voor jou

Kosmos 1407

Acryl, Lak op Canvas
51x35in

Niet beschikbaar
Vulkan van Volker Zacharias, Schilderij te koop op Singulart

Vulkan

Acryl, Lak op Canvas
47x39in

Niet beschikbaar

Volker Zacharias

Duitsland

Referenties

  • Gevestigde Kunstenaar
  • Deelnemer in solotentoonstellingen
« Je bent een deel van het probleem of een deel van de oplossing. Er zit niets tussen. »
Volker Zacharias is een ervaren kunstenaar gevestigd in Duitsland wiens schilderijen nationaal te zien waren in verschillende solo- en groepstentoonstellingen. Met zijn werken probeert hij emoties op te roepen. Zacharias' opvallende composities zijn vaak geïnspireerd door muziek en zijn visuele vertalingen van wat hij hoort. Daarnaast verkennen zijn stukken zijn fascinatie voor de kosmos. Hij gebruikt meestal acryl, Oost-Indische inkt, oliepastels en lak op canvas.
Volker Zacharias op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Volker Zacharias

Volker Zacharias in de studio

Volker Zacharias op sociale media

Vindt u Volker Zacharias leuk?

Volg hem om exclusief nieuws te ontvangen over zijn laatste werken!

Volg Volker Zacharias op Singulart Volg Volker Zacharias op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst