Schilder, Textiel Kunstenaar

Xuefeng Chen

28 jours van Xuefeng Chen, Textiel te koop op Singulart

28 jours

Borduurwerk op Stof
33x33in

Niet beschikbaar
La Terre van Xuefeng Chen, Textiel te koop op Singulart

La Terre

Borduurwerk op Stof
39x59in

Niet beschikbaar

Xuefeng Chen op Singulart

Xuefeng Chen

China

Xuefeng Chen, geboren in 1975 in Yunnan, een provincie in het zuiden van China, legt in haar werk inventieve en subtiele verbanden tussen volkskunst, Chinese kunst en hedendaagse kunst. De kunstenaar woont momenteel in Lyon, Frankrijk.

Referenties

  • Residentie Deelnemer
  • In de Pers
  • Werken in opdracht

Kom meer te weten over de kunstwerken van Xuefeng Chen

Xuefeng Chen in de studio

Vindt u Xuefeng Chen leuk?

Volg haar om exclusief nieuws te ontvangen over haar laatste werken!

Volg Xuefeng Chen op Singulart Volg Xuefeng Chen op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst