Tempus
Schilder · Geboren in 1962 - Verenigde Staten

Yari Ostovany

Favorited by galleries Featured in gallery curations
0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

291 Kunstwerken

Tempus van Yari Ostovany, Schilderij te koop op Singulart

Tempus

Olie op Canvas
60x50in

US$ 12.000

Yari Ostovany

Verenigde Staten

Selectie van artiesten

  • Bestseller

    Ontdek Singulart's meest gewilde kunstenaars. Deze sectie is gevuld met de favorieten van onze verzamelaars en toont de huidige trends.

    Bekijk alle bestsellers
  • Rijzende sterren

    Ontdek onze rijzende sterren. Deze beginnende kunstenaars hebben de aandacht van de kunstwereld getrokken. Als u op zoek bent naar een veelbelovende investering, dan is deze selectie iets voor u!

    Alle rijzende sterren bekijken

Referenties

  • Belangrijke permanente collectie
  • Internationale Aanwezigheid
  • Ervaren Kunstenaar
  • Favorited by galleries
  • Featured in gallery curations
  • Werken in opdracht
« Mijn werk is een persoonlijke ontdekkingsreis naar het rijk van het spirituele door de alchemie van verf, kleur, licht, textuur en de poëtica van de ruimte. »
Yari Ostovany is een ervaren kunstenaar gevestigd in de Verenigde Staten wiens schilderijen nationaal zijn tentoongesteld, maar ook in Duitsland, Canada, Iran, India, het VK, Tadjikistan en Monaco. Door zijn werken navigeert hij de ruimte tussen stilstand en beweging, opkomst en verdwijning. Bovendien wordt de artistieke praktijk van Ostovany gekenmerkt door poëzie en spiritualiteit, vertaald via licht en textuur.
Yari Ostovany op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Yari Ostovany

Yari Ostovany in de studio


Laatst verkochte kunstwerken door Yari Ostovany

Vindt u Yari Ostovany leuk?

Volg hem om exclusief nieuws te ontvangen over zijn laatste werken!

Volg Yari Ostovany op Singulart Volg Yari Ostovany op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst