Summer Art Days:
-30% op originele kunstwerken.
Schilder · Geboren in 1953 - Frankrijk

Dominique Prévots


Dominique Prévots

Frankrijk

Referenties

  • Internationale Aanwezigheid
  • Prijswinnaar
  • Werken in opdracht
« Ik creëer een taal om anders te spreken: de taal van kleuren, contrasten, en vormloze vormen. »
Dominique Prévots is een prijswinnende kunstenaar uit Frankrijk wiens schilderijen internationaal zijn tentoongesteld. Hij probeert een nieuw soort dialoog met zijn publiek aan te gaan en schildert abstracte werken op basis van gevoel en intuïtie door middel van zachte gebaren met een paletmes. Prévots legt complementaire kleuren in olieverf op elkaar, creëert een illusie van diepte en verlicht de compositie.
Dominique Prévots op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Dominique Prévots

Dominique Prévots in de studio

Dominique Prévots op sociale media


Laatst verkochte kunstwerken door Dominique Prévots

Vindt u Dominique Prévots leuk?

Volg hem om exclusief nieuws te ontvangen over zijn laatste werken!

Volg Dominique Prévots op Singulart Volg Dominique Prévots op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst