Kunstzinnige Herfstactie:
-30% op originele kunstwerken.
Love is in the air
Schilder · Geboren in 1952 - Oostenrijk

El Mora

Featured in gallery curations
0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

44 Kunstwerken

Mann mit Hut van El Mora, Werk op papier te koop op Singulart Gekozen voor jou

Mann mit Hut

Oost-Indische inkt op Papier
17x14in

US$ 3.260

El Mora

Oostenrijk

Referenties

  • Featured in gallery curations
  • Werken in opdracht
EL MORA, getroffen door een vroege ziekte, vond troost in de schilderkunst. Je ziet de Afrikaanse invloed in zijn stijl; de kleur speelt een rol in de psychologische betekenis van zijn kunst en opent een venster op zijn gevoelens en gedachten. Zijn werken onthullen een brutale eerlijkheid en vertellen verhalen over liefde en intense persoonlijke ervaringen, waarbij ze bij de kijker evenveel vreugde als pijn oproepen.
El Mora op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van El Mora

Vindt u El Mora leuk?

Volg hem om exclusief nieuws te ontvangen over zijn laatste werken!

Volg El Mora op Singulart Volg El Mora op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst