Summer Art Days:
-30% op originele kunstwerken.
Schilder

James Shipton

0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

171 Kunstwerken

Break Free van James Shipton, Schilderij te koop op Singulart Gekozen voor jou

Break Free

Acryl, Olie op Canvas
59x47in

Verkocht
History van James Shipton, Tekening te koop op Singulart

History

Houtskool op Papier
23x17in

Verkocht
Engulfed van James Shipton, Tekening te koop op Singulart

Engulfed

Houtskool op Papier
23x17in

Niet beschikbaar
Shield van James Shipton, Tekening te koop op Singulart

Shield

Houtskool op Papier
23x17in

Niet beschikbaar
Beware van James Shipton, Tekening te koop op Singulart

Beware

Houtskool op Papier
23x17in

Niet beschikbaar
Lullaby van James Shipton, Tekening te koop op Singulart

Lullaby

Houtskool op Papier
23x17in

Niet beschikbaar
Lost van James Shipton, Tekening te koop op Singulart

Lost

Houtskool op Papier
23x17in

Verkocht
Strike van James Shipton, Tekening te koop op Singulart

Strike

Houtskool op Papier
23x17in

Niet beschikbaar
Calling van James Shipton, Tekening te koop op Singulart

Calling

Houtskool op Papier
23x17in

Niet beschikbaar
Forever van James Shipton, Tekening te koop op Singulart

Forever

Houtskool op Papier
23x17in

Niet beschikbaar
Deception van James Shipton, Tekening te koop op Singulart

Deception

Houtskool op Papier
23x17in

Niet beschikbaar
Explore van James Shipton, Tekening te koop op Singulart

Explore

Houtskool op Papier
23x17in

Niet beschikbaar
Tremble van James Shipton, Tekening te koop op Singulart

Tremble

Houtskool op Papier
23x17in

Niet beschikbaar
Hint van James Shipton, Tekening te koop op Singulart

Hint

Houtskool op Papier
23x17in

Niet beschikbaar
Butterfly van James Shipton, Tekening te koop op Singulart

Butterfly

Houtskool op Papier
23x17in

Niet beschikbaar
Fiction van James Shipton, Tekening te koop op Singulart

Fiction

Houtskool op Papier
23x17in

Verkocht

James Shipton

Verenigd Koninkrijk

Referenties

  • Werken in opdracht
« Ik geloof dat echte kunst niet over overdaad gaat. Het gaat om essentiële waarden, opgebouwd uit lagen textuur en licht. »
James Shipton is een opkomende Britse schilder wiens vroegere opleiding in de medische wetenschap hem interesse en begrip geeft van de menselijke anatomie, iets wat hij gebruikt om in zijn artistieke werk te verwerken. Zwaar beïnvloed door de stijlen van Degas, Schiele en Gustav Klimt, componeert hij schilderijen en tekeningen die de schoonheid van de vrouwelijke vorm en de inherent geïsoleerde menselijke vorm proberen vast te leggen.
James Shipton op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van James Shipton

James Shipton in de studio


Laatst verkochte kunstwerken door James Shipton

Vindt u James Shipton leuk?

Volg hem om exclusief nieuws te ontvangen over zijn laatste werken!

Volg James Shipton op Singulart Volg James Shipton op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst