Summer Art Days:
-30% op originele kunstwerken.
Schilder, Fotograaf · Geboren in 1978 - Panama

María Raquel Cochez

0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

45 Kunstwerken

Lizzy van María Raquel Cochez, Schilderij te koop op Singulart

Lizzy

Acryl op Canvas
24x28in

Niet beschikbaar
Mikayla van María Raquel Cochez, Schilderij te koop op Singulart

Mikayla

Acryl op Canvas
20x16in

Niet beschikbaar

María Raquel Cochez

Panama

Referenties

  • Internationale Aanwezigheid
  • Prijswinnaar
  • Residentie Deelnemer
  • Werken in opdracht
« Een Panamese hedendaagse kunstenaar die vraagtekens plaatst bij de normen van schoonheid en de invloed van de media op hen, evenals hun effecten op de perceptie van ons lichaamsbeeld en zelfrespect. »
María Raquel Cochez is een bekroonde schilderes en fotorafter gevestigd in Panama, wiens werken nationaal zijn tentoongesteld, evenals in de Verenigde Staten, Mexico, Guatemala, Nicaragua, Costa Rica, Colombia, Puerto Rico, Rusland, Canada, enz. beschrijft haar kunst als een viering van het vrouwelijk lichaam dat een ruimte creëert waarin het zonder vooroordelen kan bestaan. Bovendien stelt Cochez traditionele schoonheidsnormen in vraag en onderzoekt het esthetische systemen in vrouwengroepen en hun wortels.
María Raquel Cochez op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van María Raquel Cochez

Vindt u María Raquel Cochez leuk?

Volg haar om exclusief nieuws te ontvangen over haar laatste werken!

Volg María Raquel Cochez op Singulart Volg María Raquel Cochez op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst