Summer Art Days:
-30% op originele kunstwerken.
Schilder · Geboren in 1983 - Polen

Martyna Wójcik

0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

20 Kunstwerken

Abyss van Martyna Wójcik, Schilderij te koop op Singulart

Abyss

Acryl op Canvas
43x35in

Verkocht
Duality van Martyna Wójcik, Schilderij te koop op Singulart Gekozen voor jou

Duality

Acryl op Canvas
34x10in

Verkocht
Devoted van Martyna Wójcik, Schilderij te koop op Singulart

Devoted

Acryl op Canvas
47x35in

Niet beschikbaar
The wave van Martyna Wójcik, Schilderij te koop op Singulart

The wave

Acryl op Canvas
43x39in

Niet beschikbaar

Martyna Wójcik

Polen

Referenties

  • Lokale kunstenaar
  • Werken in opdracht
Martyna Wójcik is een autodidactische kunstenaar die goed thuis is in acrylschilderen. Haar werk weerspiegelt de vloeibaarheid van water door middel van gelaagdheid om diepte te creëren, waardoor kijkers worden uitgenodigd om zich erin onder te dompelen. Haar schilderijen ademen serene rust uit en inspireren tot langdurige contemplatie.
Martyna Wójcik op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Martyna Wójcik

Martyna Wójcik op sociale media

Vindt u Martyna Wójcik leuk?

Volg haar om exclusief nieuws te ontvangen over haar laatste werken!

Volg Martyna Wójcik op Singulart Volg Martyna Wójcik op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst