Spiritus – collectio: Pars vitae
Schilder, Tekenaar · Geboren in 1985 - Duitsland

Nadine Zentgraf

Featured in gallery curations
0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

35 Kunstwerken

Kirche van Nadine Zentgraf, Schilderij te koop op Singulart

Kirche

Acryl op Canvas
20x16in

US$ 1.370
Schule van Nadine Zentgraf, Schilderij te koop op Singulart

Schule

Acryl op Canvas
20x24in

US$ 1.630

Nadine Zentgraf

Duitsland

Referenties

  • Featured in gallery curations
  • Werken in opdracht
Nadine Zentgraf, schilder en tekenaar, gebruikt acryl op doek en potlood op papier. Ze gebruikt creatieve technieken om verhalen te vertellen en de pijn van verlies in beeld te brengen. Haar werken stralen een krachtige emotie uit en vragen de kijker om het leven en zijn schoonheid te omarmen, ondanks de onvermijdelijkheid van de dood.
Nadine Zentgraf op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Nadine Zentgraf

Vindt u Nadine Zentgraf leuk?

Volg haar om exclusief nieuws te ontvangen over haar laatste werken!

Volg Nadine Zentgraf op Singulart Volg Nadine Zentgraf op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst