O.T.
Schilder · Geboren in 1947 - Duitsland

Renate Rüter-Nork

0 EUR
20.200+ EUR

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

16 Kunstwerken

O.T. van Renate Rüter-Nork, Schilderij te koop op Singulart

O.T.

Acryl op Canvas
60x60cm

€ 1.740
O.T. van Renate Rüter-Nork, Schilderij te koop op Singulart

O.T.

Acryl op Canvas
60x60cm

€ 1.740
O.T. van Renate Rüter-Nork, Schilderij te koop op Singulart

O.T.

Acryl op Canvas
60x60cm

€ 1.740
O.T. van Renate Rüter-Nork, Schilderij te koop op Singulart

O.T.

Acryl op Canvas
60x60cm

€ 1.740
O.T. van Renate Rüter-Nork, Schilderij te koop op Singulart Gekozen voor jou

O.T.

Acryl op Canvas
60x60cm

€ 1.640
O.T. van Renate Rüter-Nork, Schilderij te koop op Singulart

O.T.

Acryl op Canvas
60x60cm

€ 1.740
O.T. van Renate Rüter-Nork, Schilderij te koop op Singulart

O.T.

Acryl op Canvas
60x60cm

€ 1.740
O.T. van Renate Rüter-Nork, Schilderij te koop op Singulart

O.T.

Acryl op Canvas
60x60cm

€ 1.740
O.T. van Renate Rüter-Nork, Schilderij te koop op Singulart

O.T.

Acryl op Canvas
60x60cm

€ 1.740
O.T. van Renate Rüter-Nork, Schilderij te koop op Singulart

O.T.

Acryl op Canvas
60x60cm

€ 1.740
O.T. van Renate Rüter-Nork, Schilderij te koop op Singulart

O.T.

Acryl op Canvas
60x60cm

€ 1.740
O.T. van Renate Rüter-Nork, Schilderij te koop op Singulart

O.T.

Acryl op Canvas
60x60cm

€ 1.740
O.T. van Renate Rüter-Nork, Schilderij te koop op Singulart

O.T.

Acryl op Canvas
60x60cm

€ 1.740
O.T. van Renate Rüter-Nork, Schilderij te koop op Singulart

O.T.

Acryl op Canvas
60x60cm

€ 1.740
O.T. van Renate Rüter-Nork, Schilderij te koop op Singulart

O.T.

Acryl op Canvas
60x60cm

€ 1.740
O.T. van Renate Rüter-Nork, Schilderij te koop op Singulart

O.T.

Acryl op Canvas
60x60cm

€ 1.740

Renate Rüter-Nork

Duitsland

Referenties

  • Werken in opdracht
Renate Rüter-Nork is een schilderes met een achtergrond in kunsteducatie en een onderwijsbevoegdheid. Na haar pensionering volgde ze uitgebreide bijscholing aan gerenommeerde kunstacademies. Ze experimenteert met diverse materialen en werkt voornamelijk met acrylverf, waarbij ze paletmes- en rakeltechnieken gebruikt, geïnspireerd door Gerhard Richter. Ze creëert abstracte composities in meerdere lagen, waarbij toeval een centrale rol speelt in haar artistieke proces. Haar werken stralen een opvallende levendigheid uit en nodigen de kijker uit om zijn of haar eigen gevoelens en interpretaties te ontdekken.
Renate Rüter-Nork op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Renate Rüter-Nork

Vindt u Renate Rüter-Nork leuk?

Volg haar om exclusief nieuws te ontvangen over haar laatste werken!

Volg Renate Rüter-Nork op Singulart Volg Renate Rüter-Nork op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst