Summer Art Days:
-30% op originele kunstwerken.
Schilder · Geboren in 1967 - Verenigde Staten

Véronique Gambier

0 USD
20.200+ USD

Min price

to

Max price

Techniek
Formaat

31 Kunstwerken


Véronique Gambier

Verenigde Staten

Referenties

  • Werken in opdracht
« Voor mij is het balanceren van licht en donker de pure essentie van beeldspraak. »
Véronique Gambier is een Franse kunstenaar gevestigd in de Verenigde Staten, wiens schilderijen nationaal zijn tentoongesteld. Haar werken verkennen de concepten van openheid, de onbekende en ongedefinieerde ruimte. Gambier vervormt haar beelden om een gevoel van diepte te krijgen, waardoor de verf kan weerklinken tussen deel uitmaken van en bovenop het oppervlak. Haar onderscheidende composities zijn een samenspel tussen "wat kan worden gezien en wat er achter de oppervlakte ligt".
Véronique Gambier op Singulart

Kom meer te weten over de kunstwerken van Véronique Gambier

Véronique Gambier in de studio

Vindt u Véronique Gambier leuk?

Volg haar om exclusief nieuws te ontvangen over haar laatste werken!

Volg Véronique Gambier op Singulart Volg Véronique Gambier op Singulart

Trends van het moment

Ontdek onze populairste hedendaagse kunst